עמוד הבית » כללי » הכירו את האוניברסיטה של הקייטנות: אינספור אפשרויות לתלמידי ג'-ז'

הכירו את האוניברסיטה של הקייטנות: אינספור אפשרויות לתלמידי ג'-ז'

מרבית ההורים חולמים על היום שבו הילדים שלהם ייכנסו בין כותלי האוניברסיטה ויתחילו את החיים האמתיים. ובכן, כנראה שתיאלצו להמתין עוד קצת עד שהילדים שלכם יתחילו ללמוד לתואר ראשון, אבל מסתבר שגם צעירים יכולים ללכת לאוניברסיטה, ואפילו ליהנות מזה.

הכירו את הקייטנה הרב-תחומית במועדון הספורט של אוניברסיטת תל אביב, במסגרתה ילדים בכיתות ג'-ז' מוזמנים ליהנות מקיץ עמוס בחוויות, שלל חוגים מקצועיים לבחירה, פעילויות חברתיות וסדנאות מגוונות, כולל אפשרות להסעות מת"א ומערים מחוץ לת"א. נכון, לא חסרות קייטנות לילדים בחודשי הקיץ, אבל מה שמיוחד בקייטנה הרב-תחומית זה הניסיון הרב והיצע החוגים האדיר שהיא מציעה בהנחיית מומחים בתחומם, כך שכל ילד יכול למצוא בה את מה שהוא הכי אוהב לעשות או ללמוד.

Happy friends

קרקס ואקרובטיקה, שירה ופיתוח קול, טלוויזיה בשיתוף עם ערוץ ניקלודיאון, אנגלית טבע  או וטרינריה – רק תבחרו

עבור ילדים צעירים, מסגרת של חוג נתפסת כמעודדת ביטחון עצמי, יצירתיות, עצמאות, משחק והנאה, אשר מעוררת את יצר הסקרנות שלהם. היא מאפשרת להם להעשיר את עולמם ולהתנסות בתחום שקרוב לליבם. עד פה הכול טוב ויפה, אולם בפועל, רבים מההורים מתקשים למצוא חוג שגם מתאים להעדפות של הילדים וגם עובד עם הלו"ז שלהם, או שלעיתים הם בוחרים בטעות בחוג שלא כל כך תואם את אופיו או רצונותיו של הילד. וכך, לא פעם אחד מהצדדים, או ההורה או הילד, לא מרוצה מהחוג שנבחר ולבסוף הילד מפסיק ללכת אליו.

כאן טמון בדיוק היתרון האדיר של הקייטנה הרב-תחומית הוותיקה , שכן היא מציעה מגוון רחב של חוגים ומאפשרת לילדים לבחור לבד בחוג שבאמת מעניין אותם.

כמובן שניתן למצוא בקייטנה חוגים פופולריים, כגון: ספורט, מחול, אמנות, אנגלית ובריכה, אולם ייחודה של הקייטנה הרב-תחומית הוא בחוגים המיוחדים המוצעים אותם לא ניתן למצוא בכל מסגרת, בינהם: טלוויזיה בשיתוף ייחודי עם ערוץ הטלוויזיה של ניקלודיאון, קרקס ואקרובטיקה בניהולו של אבנר הוכפלד, כדורגל בהנחייתו של שחקן העבר והמאמן טל בנין, נולדו לשיר – שירה ופיתוח קול, טבע והישרדות, עיצוב אופנה, סייבר, רובוטיקה, וטרינריה, קונדיטוריה, טיסנאות, מבוכים ודרקונים, גלישת גלים, שייט מפרשויות ועוד . לא נפרט כאן את מכלול החוגים המוצעים, אבל תסמכו עלינו שהמגוון הוא באמת עצום.

הבטיחות של הילדים מעל הכול

בהתאם למסגרת התוכנית, חניכי הקייטנה בוחרים בתחילתה חוג אחד ומתמקצעים בו, כשאת החוג מעבירים מדריכים מקצועיים עם ותק בתחום, המנוסים בלימוד חווייתי. בנוסף לחוגים המקצועיים, ילדי הקייטנה יסיירו באתרים הקשורים לתחומים השונים והמגוונים, ייהנו ממשחקי ספורט ונופש, ירחצו בבריכה, יצפו בסרטים ומופעים, וייקחו חלק בפעילויות חברה ותרבות.

מלבד ריבוי החוגים ושלל הפעילויות שמועברות על ידי מדריכים ותיקים ומנוסים, הורים ישמחו לדעת שקייטנות הקיץ במועדון הספורט של אוניברסיטת תל אביב מורשות לפעילות על פי חוק, בעלות רישיון משרד החינוך ושומרים באדיקות על כל כללי הבטיחות לילדים, לדוגמה תקנות בטיחות בבריכה ובמתקנים, פיקוח על מזון מזין ועוד.

הקייטנה הרב-תחומית מציעה מסגרת עשירה ודינמית, הכוללת את כל הפעילויות שאהובות על ילדים בבתי ספר יסודיים ואף יותר מכך. לכן, הקיץ הזה אנחנו ממליצים לכם ליהנות מהתוכנית הייחודית של מועדון הספורט באוניברסיטת תל אביב ולהעביר את חודשי הקיץ בתחושת סיפוק ושקט נפשי.

מהרו להירשם ושריינו מקום לילדיכם באוניברסיטה של הקייטנות