עמוד הבית » כללי » הורים משקיעים: הכירו את קייטנת החלומות לגילאי 4-8 במועדון הספורט של אוניברסיטת תל אביב

הורים משקיעים: הכירו את קייטנת החלומות לגילאי 4-8 במועדון הספורט של אוניברסיטת תל אביב

חופשת פסח אומנם רק הסתיימה, אבל אפשר להריח כבר את הקיץ באוויר. יחד עמו מגיעה גם חופשת הקיץ הארוכה שבה הילדים לא נמצאים במסגרת השגרתית של הגנים או בבתי הספר ורק משוועים לתעסוקה דינאמית ומגוונת.

"אז מה נעשה עם הילדים בחופשת הקיץ?", זו השאלה שחוזרת על עצמה מדי שנה, כשעשרות אלפי הורים מנסים לפצח את הלו"ז המסובך שלהם באופן שיאפשר להם לג'נגל בין העבודה שלא נעצרת בקיץ לבין הצרכים של הילדים, ולמצוא מסגרת שתעשיר את עולמם של הקטנטנים בחוויות חדשות.

אם אתם מזדהים עם הסיטואציה, אפילו במקצת, הרשו לנו לספר לכם על קייטנת החלומות במועדון הספורט של אוניברסיטת תל אביב, שמיועדת לילדים בגילאי גן טרום חובה ועד כיתה ב'. אנחנו קוראים לקייטנה הזו: "המקום בו כל החלומות מתגשמים", ואנחנו די בטוחים שגם הילדים שלכם יסכימו איתנו.

1_n

כל יום הוא כיף אחד גדול

יש לא מעט קייטנות אליהן ניתן לרשום את הילדים ולשכוח מהסיפור, אבל האתגר האמתי הוא למצוא קייטנה איכותית שתהיה גם כיפית, גם מעשירה וגם בטיחותית.  נו, כזו שהילדים שלכם ימשיכו לדבר עליה הרבה אחרי שהיא תסתיים . ובכן, קייטנת החלומות היא בדיוק כזו.

בכל יום הילדים ישתתפו בחוגים מקצועיים, בינהם: קומיקס, ברייקדאנס, תיפוף גוף, בלונים, תאטרון סיפור, בצק סוכר, זמן בריכה ועוד. במקביל, הילדים ייקחו חלק בפעילויות נושא ייחודית, לדוגמה: יום כדור הארץ, יום גוף האדם, יום מסביב לעולם , יום אולימפיאדה, יום מסע בזמן, יום ספארי  ועוד. בכל יום כזה, הילדים ייחשפו לתכנים ייעודיים, לצד תלבושות מיוחדות, מוסיקה ומשחקים.

הבטיחות של הילדים מעל הכול

אי אפשר לדבר על קייטנת החלומות הוותיקה מבלי להתייחס רגע לצוות המדריכים המנוסה שלה, שמורכב מבני נוער איכותיים ומוכשרים, המחזיקים בתעודת מדריכי קייטנה מטעם משרד החינוך. בנוסף, כל קבוצה זוכה גם לאיש צוות נוסף המלווה יחד עם המדריך את שלל הפעילויות.

כמו כן, הורים ישמחו לדעת שקייטנות מועדון הספורט של אוניברסיטת תל אביב מורשות לפעילות על פי חוק, בעלות רישיון משרד החינוך ושומרות באדיקות על כל כללי הבטיחות לילדים, לדוגמה תקנות בטיחות בבריכה ובמתקנים, פיקוח על מזון מזין ועוד. הצוות המיומן מקפיד שהילדים ישתו מספיק מים, יחבשו כובע וישבו באזורים מוצלים.

כך, תוכלו לשלוח את הילדים הרכים שלכם בידיעה ששומרים עליהם היטב, וכמובן חושפים אותם לתכנים מאתגרים, מפתחים, יצירתיים והכי חשוב – מהנים. כי למה להתפשר על פחות אם אפשר לקבל את הכול במקום אחד?

קייטנת החלומות מחכה רק לילדים שלכם! מהרו  להירשם כאן