עמוד הבית » החוגים ברב תחומית » אנגלית – בשיתוף HAPPY ENGLISH

אנגלית – בשיתוף HAPPY ENGLISH

הרעיון המרכזי של ENGLISH HAPPY הוא לשלב את לימוד השפה האנגלית יחד עם השפה הטכנולוגית ולתת לילדים כלים יצירתיים שיעשירו את ידיעותיהם באנגלית.
הילדים ילמדו כיצד כותבים בלוג אישי, יתכתבו באנגלית עם תלמידים מאוסטרליה עד ברזיל, ישוחחו בשיחות וידאו סקייפ עם תלמידים בני גילם ממדינות באירופה ובאסיה, ייצרו דמויות קומיקס דוברות אנגלית, ישפרו באמצעות אפליקציות מתקדמות את אוצר המילים, הדקדוק ורמת השיחה ויערכו פרויקט סיום משותף עם חבריהם.

קצב הקייטנה דינאמי וכולל לימוד אוצר מילים באמצעות משחקי קופסה ייחודיים, משחקי תפקידים ותיאטרון. אנו נערוך ימי שיא מהנים במיוחד המשלבים את השפה האנגלית, נהפוך לטבחים ולמלצרים במסעדה שנקים, נרוץ ממשימה למשימה במרוץ למיליון ונפגוש בע"ח שיגיעו לביקור. מתוך ניסיון לימודי רב של 20 שנים והיכרות עם עולמם של הילדים HAPPY ENGLISH פיתחו שיטה מהנה ויצירתית ללימוד השפה האנגלית, אשר הוכיחה את עצמה בשיפור משמעותי של הישגי התלמידים ובמוטיבציה שלהם ללמוד את השפה.
כיום ENGLISH HAPPY הנו החוג המוביל ללימוד אנגלית בחולון ובת"א.

להורים שרוצים את הטוב ביותר לילדיהם גלי לב ארי, אשר תעביר את הקייטנה, היא מייסדת בית הספר, בוגרת הטכניון ובעלת 20 שנות ניסיון בלימוד אנגלית לילדים, מובילה כיום ביישום טכנולוגיות למידה מתקדמות בהוראת אנגלית ועורכת חוגים וקייטנות אנגלית בבתי ספר רבים בחולון ובת"א.